Nacházíte se: ZV TV » Videoreport » Konec klubu Paderewski

29.6.2009 / Konec klubu Paderewski

Strávené večery v něm se nedají jen tak zapomenout, plno osobností, poezie, hudby, divadla. Ještě dnes vzpomínám na návštěvu J.H.Krchovského a jeho kapely Krch-Off a na spousty dalších akcí.

Poslední večer nesl název „Jak jsme začali, tak končíme“ a program byl ve stejném duchu: Kabaret, Sefardské písně, Keltská hudba, Kalandr a revival band. Účinkují: DAD kvintet, Zdeněk Daněk, Tomáš Zámečník, Velmi malý komorní orchestr Varvary Divišové a další. Mimo jiné, hostem večera byl Marek Eben se kterým jsme udělali rozhovor, ochutnávku z můžete vidět již v tomto videu.

O další existenci klubu se šíří spousty zpráv u kterých je hodně otázek, proto zde odcituji oficiální vyjádření který podal sám klub na svých stránkách: „Možnosti našeho dalšího působení v příští sezóně už získávají zřetelněšjí kontury, ale stále je ještě předčasné se o tom podrobněji šířit.“.

Za všechny fanoušky Padarewského bych chtěl poděkovat všem, kteří se jakkoli podíleli na provozu. Děkujeme a doufáme, že toto není definitivní konec!

Za ZVteam Václav Eddycek Eder.

Přidej komentář