Článek

Do Ostrova se chystají Mandrage a Goodfellas

V pátek 21. září 2012 se v Zámeckém parku v Ostrově představí kapela Mandrage s předkapelou Goodfellas. Plzeňská kapela Mandrage absolvovala na jaře velké turné ke své poslední desce Moje krevní skupina. V březnu získala v cenách Anděl s písní Šrouby a matice druhé místo v kategorii skladba roku a první místo v kategorii skupina roku.

Goodfellas loni vydali debutovou desku ROBBERY BLUES, za ni získali cenu Anděl za objev roku 2011 a totéž ocenění i v anketě Žebřík. Album nahráli v SACRAMENTU v KALIFORNII, zvuk a produkce CHRIS DiBENEDITTO, CD vyšlo v ČR (Indies MG) a v roce 2012 je připraveno k vydání pro Rakousko, Německo a Švýcarsko (Paté Records). K desce GFs odjeli společné turné se skupinou SUPPORT LESBIENS.

Vstupenky je možné zakoupit Infocentru Domě kultury Ostrov, další předprodeje naleznete na www.mproduction.cz. Ceny vstupenek jsou v předprodeji 250,-Kč na místě 300,-Kč. V den konání koncertu budou od 14.00 hod. uzavřeny brány ze Staroměstské ulice (Vstupní propyleje a brána od hřbitova), které s řekou Bystřicí vymezují prostor pro konání koncertu. Ostatní části parku budou veřejnosti přístupné. Návštěvníkům se prostor pro koncert otevře v 17.30 hodin. Začátek koncertů je v 19.00 hod. Vstup bude možný Bílou bránou a bránou ze Staroměstské ulice (Vstupní propyleje). K parkování mohou návštěvníci využít kromě stávajících oficiálních parkovacích míst také přechodné parkoviště na cestě k Průmyslové zóně.